Hodinové hotely v praze 2

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Hodinové hotely v praze 2

Hodinovy Hotel Branik

Hodinový hotel v Praze 4 - Braníku jen pár minut od tramvajové i autobusové zastávky, v ulici Branická 27. Cena za 2 hodiny ... 500,- Kč Parkovací místa při hotelu zajištěna.
hodinovyhotel.unas.cz/

Do vany nebo přikovat? Hodinové hotely bývají nejplnější

Chodí do nich docela obyčejní lidé. Hodinový hotel Rybálkova "Jsem vdaná a milenec je ženatý. Praha jako Brno Ceny hodinových hotelů v Praze se nijak neliší od těch v Olomouci nebo v Brně. Hodina stojí všude od tří stovek.
relax.lidovky.cz/do-vany-nebo-prikovat-hodinove-hotely-byvaji

Hromadné slevy dnes - akční ceny, Slevovač.cz

Hradec Králové ( 2 ) Chemický peeling MESOSYSTEM v luxusním studiu v centru Prahy ! Zkuste neinvazivní 2 dny 2 hodin 48 minut Luxusní 8-denní plavba po Karibiku na lodi MSC Poesia s Plnou Penzí pro 2 osoby za 22890 Kč!
www.slevovac.cz/

1 noc v pro dva se slevou v Praze za bezkonkurenčně

1 noc v luxusním hodinovém hotelu Exclusive pro dva se slevou 50 %: Super levný pobyt v Praze za bezkonkurenčně nízkou cenu. Objevujte hlavního města ČR ve dvou . - Brno; Ostrava; Ostatní Praha už volá“.
www.xtremeslevy.cz/slevapro-dva-se-slevouv-praze-za-bezkonkurencneve

Praha - Hodinový Hotel Henry - Hodinové hotely

seznam všech zařízení v ČR typu - azyl pro milence, milenecký azyl, hodinový hotel , města Praha , Brno, Ostrava, Plzeň a další Město: Praha Ulice: U Papírny 11/506 Ceny od 400 Kč/hod., celá noc pouze za 2 .000 Kč.
hodinovehotely.com/praha/hodinovy-hotel-henry-2/

Hotel Thermal Varga*** Veľký Meder - Horúca zima

2 x ubytovanie so županom na izbe 2 x bohatá polpenzia s pohárom vína k večeri, okrem 1. večere 1 x privítací aperitív pri 1. večeri 1 x 4 hodinový vstup na termálne kúpalisko v deň príchodu 2 x zdarma celodenná vstupenka
www.hotelthermal.sk/akciove-pobyty/horuca-zima/

Hodinový hotel Exclusive - Slevy Praha - HyperSlevy.cz

Hodinový hotel Exclusive 1 HODINA s milovanou osobou v luxusním prostředí HODINOVÉHO HOTELU Exclusive za pouhých 169 Kč! Prožijte příjemné chvilky v hotelu na Praze 10 se slevou 44%!Slevy Praha - HyperSlevy.cz
hyperslevy.cz/praha/16-4-2013-hodinovy-hotel-exclusive/

Již 3231 Kč luxusních hotelech sítě Pytloun cz - Praha

2 hodinový soukromý pronájem wellness centra Luxury Island Spa s vířivkou, tropickou solno-bylinkovou saunou (Wellness se nachází v nedalekém Pytloun Travel Hotelu ***). Návštěva je možná denně v rozmezí 12:00–08:00 hod.
www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/idpro-dva-v

Ceník Hodinového hotelu - Praha

Ceník pokoju hodinového hotelu whirlpool Non stop Hodinový hotel láska milenecký azyl hotel láska.jpg Hodinové hotely v Praze nonstop hodinový hotel pokoje na jednu hodinu.jpg
hotel.nolimit.cz/rubriky/cenik-hodinoveho-hotelu

1 noc v pro dva se slevou v Praze za bezkonkurenčně

1 noc v luxusním hodinovém hotelu Exclusive pro dva se slevou 50 %: Super levný pobyt v Praze za bezkonkurenčně nízkou cenu. Objevujte krásy hlavního města ČR ve dvou . - Brno; Ostrava; Ostatní
xtremeslevy.cz/slevapro-dva-se-slevouv-praze-za-bezkonkurencneve-dvou